fbpx

☣ Koronawirus a Rafael – informacje

0

Moi Drodzy!
Koronawirus szaleje. Jako chrześcijanie mamy łatwiej… bo wiemy, że Dobry Ojciec nad wszystkim czuwa. Obyśmy tylko zachowali wiarę, spokój i zdrowy rozsądek. 

Ale jednocześnie to co się dzieje ma krytyczny wpływ na nasze działania i o tym właśnie chciałbym Wam napisać.

❌ Po pierwsze: 
Nie odwołujemy premiery filmu #Nieplanowane na DVD. Od dziś można kupić płytę w przedsprzedaży, ale UWAGA: z oczywistych względów na razie dostępna jest tylko na stronie wydawcy.

https://rafael.pl/pl/p/Nieplanowane-DVD/1040

Po drugie:
Nie ma w Polsce papieru, na którym wydrukowana miała być “Biblia dla młodych”. Nakład się kończy, a ostatnie egzemplarze przeznaczamy tylko dla osób, które chcą Biblię z personalizacją na Pierwszą Komunię Świętą. To naprawdę ostatnie egzemplarze. Dodruk dotrze najwcześniej w październiku: www.BibliaPersonalzowana.pl

Po trzecie:
Kina są zamknięte. Działa tylko internetowy www.Katoflix.pl. Dobrze, że powstał. Akurat teraz! (od dziś zobaczysz tam “Tajemnicę Ojca Pio”).

Po czwarte:
Będąc pod olbrzymim wrażeniem mocy ducha, polecam Ci codzienną modlitwę o powstrzymanie koronawirusa, którą prowadzi przez Internet ks. Teodor Sawielewicz. Setki tysięcy osób modli się wspólnie. To niesamowite! Dołącz codziennie o 20:30, aż do końca pandemii: 

https://www.youtube.com/teobankologia/
lub na facebooku: 
https://www.facebook.com/teobankologia

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!