fbpx

Andrzej Sobczyk

0

Materiały dla mediów

Kliknij, aby pobrać notkę biograficzną.
Kliknij, aby pobrać oficjalne fotografie.

Projekty, które współtworzę lub współtworzyłem:

Internetowa społeczność e-mailowa

Pierwszy e-mailing zrobiłem kilkanaście lat temu do grupy 17 osób. Dziś powiększyła się ona do setek tysięcy osób, a samych e-maili wychodzi 35 000 dziennie (średnia na 2018 rok). A wszystko po to, by rozsiewać to co dobre i inspirować społeczność.
(PS: dzięki, że jesteście! 🙂 )
(PS 2: chcesz dołączyć? Klik >>)

Produkcja i dystrybucja filmowa Rafael Film

Tworzymy średnio jeden film rocznie. Gdy jest gotowy niesiemy go do kin, telewizji, na DVD, VOD i wszędzie gdzie się tylko da. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie (np. “Największy Dar” dotarł do 35 krajów)

Dystrybuujemy filmy innych twórców. Szukamy wszelkich sposobów, by zorganizować im maksymalnie szeroką dystrybucję dla polskich widzów.

Obserwujemy, że filmy mają MEGA-moc przekazu i opowiadamy o tym na profilu “Filmy, które zmieniają życie. (jeśli chcesz, to dołącz do ok 90 000 osób lubiących profil).

Przykładowo… po dystrybucji “Teraz i w godzinę śmierci” w Kolumbii, uruchomiona została narodowa krucjata różańcowa w Wenezueli (!!!).

Pracowaliśmy m.in. nad takimi tytułami jak “Niebo istnieje naprawdę”, “Marys Land”, “Bóg nie umarł”, “Największy Dar”, “Ignacy Loyola”, “Sprawa Chrystusa” no i oczywiście “Nieplanowane. Unplanned”.

Więcej na http://www.rafaelfilm.pl/

Wydawnictwo Dom Wydawniczy Rafael

Od 2000 r. współtworzymy Rafaela – wydawnictwo specjalizujące się w literaturze religijnej. Dzięki temu każdego miesiąca wychodzi do księgarń ok 6 nowych tytułów. Wydaliśmy m.in. “Ostatnie rozmowy” Benedykta XVI, “Biblię z papugą” czy “Jezu Ty się tym zajmij”. Współpracujemy z każdym autorem, który niesie tę samą misję co my. Bez względu na to, czy nazywa się Szustak i wszyscy go znają, czy jest początkującym twórcą.

Więcej na http://www.rafael.pl/

Bezpłatna Gazeta Ewangelizacyjna Dobre Nowiny

Każdego miesiąca tworzymy, drukujemy i rozdajemy min. 200 000 egz. gazety Dobre Nowiny. W powstawanie numeru zaangażowany jest nie tylko zespół redakcyjny, ale darczyńcy, dzięki którym całe dzieło jest finansowane, oraz wolontariusze, którzy rozdają gazetę. W 2019 roku dzieje się to w ok. 650 punktach w całym kraju i za granicą.

Więcej na https://dobrenowiny.pl

Fundacja Jeden z Nas

Fundację założyliśmy po to, by realizować marzenie o promowaniu ochrony życia. Robimy to nietypowo, bo poprzez współpracę na poziomie europarlamentu oraz władz krajowych. Bo jeśli coś dzisiaj stanie się prawem, jutro będzie sposobem myślenia. Trzeba więc współtworzyć prawo wspierające dobre postawy.

Więcej na http://jedenznas.pl

Osiedle Fatimskie

Osiedle jest jednym z najgłośniejszych projektów, które realizujemy. Powstało dla tych, którzy marzą nie tylko o pięknym domu i jego otoczeniu. Jest dla tych, którzy chcą stworzyć dom, którego sercem są szczęśliwi ludzie polegający na Bogu, który jest ich inspiracją, wsparciem i bezpieczeństwem.

Więcej na http://OsiedleFatimskie.pl

Platforma szkoleniowa Akademia Właściwy Tor

Jeśli to w jaki sposób myślimy wpływa na nasze życie… (a wpływa!), to nieustannie powinniśmy odnawiać sposób myślenia i zdobywać mądrość. Akademia Właściwy Tor powstała właśnie po to, by inspirować siebie samych i uczestników AWT (do połowy 2019 było ich ok 3500 osób) do rozwoju osobistego, ale tylko i wyłącznie na fundamencie Biblii i wartości chrześcijańskich. I to właśnie jest Rozwój przez duże R, bo czerpie z najpotężniejszego źródła!

Więcej na: https://WlasciwyTor.pl

Księgarnia internetowa Gloria24.pl

Od księgarni Gloria24.pl wszystko się zaczęło. Oczko w głowie. Zrealizowane marzenie nastolatka. Miejsce, w którym można kupić książki i filmy religijne w dobrych cenach.

Więcej na: https://gloria24.pl

Klub Książki Tolle.pl

Przez lata księgarnia konkurencyjna do Gloria24.pl. Ale tylko do momentu, gdy jej twórca Paweł Królak uznał, że chce oddać projekt w ręce innych osób, które będą potrafiły go zrealizować oraz utrzymają ultra katolicki profi. I stało się. Dwie największe księgarnie religijne działają pod jednym dachem.

Więcej na: https://Tolle.pl

Księgarnia Poczytaj.pl

Od początku 2019 roku rozpoczęliśmy strategiczną i bardzo głęboką współpracę. Zespół księgarni Poczytaj.pl dba obecnie o szybkość i jakość obsługi innych naszych sklepów internetowych.

Więcej na: http://poczytaj.pl

Sklep dla duszpasterzy Delectio.pl

Krakowski sklep stacjonarny, katalog wysyłkowy oraz oczywiście sklep internetowy. A to wszystko stworzone z myślą o duszpasterzach. Katalog dwa razy do roku dociera do każdej parafii w Polsce.

Więcej na http://delectio.pl

Aplikacja MocneSlowo.pl

„Mocne Słowo” to codziennie nowa porcja inspiracji do lepszego życia. Pobierając ją otrzymasz na swój telefon inspirujące wiadomości, błogosławieństwa i cytaty (m.in. uznany przez internautów Dobry Mailing ® czy SMS na Wielki Tydzień).

Więcej na http://www.mocneslowo.pl

Wybrane wystąpienia

https://www.youtube.com/watch?v=-cXlmeGQRu8

Wybrane publikacje

Zapisz się na newsletter

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!