fbpx

Rozdawanie modlitewnika “Nieplanowane”

0

Film “Nieplanowane” zrodził tak nieprawdopodobną liczbę pozytywnych skutków, że nie sposób ich policzyć. Najważniejsze jest to, że tysiące kobiet na całym świecie rezygnuje z aborcji i wzrasta świadomość pro-life (!)

Abby Johnson, bohaterka “Nieplanowanych”, która właśnie jest w Polsce, i z którą za chwilę się widzimy (!),  mówi, że: “modlitwa to najbardziej skuteczne narzędzie w walce o ochronę życia” W jednej ze scen filmu Abby przyznaje, że według poufnych danych klinik aborcyjnych akcje modlitewne za życie nienarodzonych potrafią odwieść od zamiaru aborcji nawet 75 procent kobiet. 

Co możemy zrobić?

Po pierwsze musimy wykorzystać potencjał duchowy jaki dał nam film “Nieplanowane”. Mocno w to wierzę, że jest to wielka szansa i zadanie dla ludzi wiary. 
 

Najważniejsza jest oczywiście MODLITWA.

Rozpocznij 280 dni modlitwy za życie zagrożone. Pokaż, że nie jesteś obojętny. Módl się 280 dni, bo tyle trwa życie dziecka pod sercem matki. 

Służyć do tego może “Modlitewnik. Nieplanowane”…

(Inspiracji do modlitwy możesz szukać w modlitewniku “Nieplanowane”. Będąc pod wrażeniem filmu, wielu widzów pytało, co dalej można zrobić dla sprawy życia. “Modlitewnik. Nieplanowane” jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie)

…lub jeśli chcesz: wspieraj Fundację “Jeden z Nas”, która organizuje akcję rozdawania modlitewnika.

Fundacja “Jeden z Nas” podjęła się niezwykłego zadania: dotarcia do wszystkich miejsc w Polsce, gdzie znajdują się osoby chcące podjąć krucjatę modlitewną oraz osoby, które poszukują pomocy w związku z nowopoczętym życiem

100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na sfinansowanie akcji rozdawania “Modlitewnika. Nieplanowane”. 

Aby wesprzeć akcję dokonaj wpłaty na konto: 
70 1440 1387 0000 0000 1634 6101
Fundacja JEDEN Z NAS
ul. Bernardyńska 3/55a, 31-069 Kraków

Z dopiskiem “Nieplanowane + email Darczyńcy”

Po więcej informacji na temat modlitwy “Nieplanowane” zapraszam Was na www.NieplanowaneWPolsce.pl/WielkaModlitwa


“My, katolicy na całym świecie potrzebujemy teraz silnej Polski”

Abby Johnson

Właśnie dlatego wszystkich, którzy po seansie filmu Nieplanowane mają potrzebę działania na rzecz życia, gorąco zachęcam do włączenia się w tę inicjatywę modlitewną.
Z Bogiem + 

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!