fbpx

Do dziś obowiązywało embargo informacyjnie. Nadszedł czas, by pokazać polakom “Nieplanowane”!

0

Wpis w skrócie:

Dziś o 19:00 podczas “Polski pod Krzyżem” ogłaszamy, że film “Nieplanowane” (Unplanned) będzie w Polsce.
Powstała oficjalna strona filmu http://RafaelFilm.pl/nieplanowane
CitizenGo – kolejna organizacja dołącza się do akcji promocyjnej filmu. 

Dokładnie w tej chwili, podczas “Polski pod Krzyżem” nasi współpracownicy i przyjaciele (M. Bodasiński i L. Dokowicz) oficjalnie ogłaszają, że film – “Nieplanowane” (Unplanned) od 1.listopada będzie w polskich kinach!

I nie wyobrażacie sobie jak bije mi serce, gdy to widzę… 🙂

Mam poczucie, że stoimy u progu potężnego dzieła.

Film najpierw pojawił się w USA i spowodował falę “nowego spojrzenia” na tematy aborcji. Film próbowano blokować. Burza spowodowana próbami ograniczenia dostępu do informacji o filmie a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei debatę o współczesnej cenzurze w mediach społecznościowych i wolności słowa, która otarła się o amerykański Kongres.

Mimo to, odniósł sukces kinowy i ideowy. Przynosi owoce. Przepiękne.

Także w naszym kraju pojawiło się ogromne oczekiwanie na film (np. przygotowaną przez CitizenGo petycję do amerykańskich producentów filmu z prośba o udostępnienie go polskim widzom podpisało 224 tys. ludzi!)

I dziś – z największa radością ale i drżeniem serca – oficjalnie informujemy, że… oto jest!

Mocno wierzę, że film jest szansą jakiej do tej pory w Polsce nie było. Szansą, by poruszyć tych Polaków, którzy albo są zwolennikami aborcji, albo nie mają stanowczej opinii.

Na początku zapraszam – zobaczcie trailer filmu na oficjalnej stronie www.RafaelFilm.pl/Nieplanowane

“Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane”

abp. J. Naumann

“Nieplanowane” opowiada o najbardziej polaryzującym temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej. Siła filmu jest ogromna, bo pokazuje dramatyczną transformację kobiety, która najpierw tworzyła od wewnątrz Planned Parenthood, a potem stała się jedną z najskuteczniejszych osób broniących życia. Jej historia jest tak mocna, że nie pozostawia wątpliwości (do tej pory po zobaczeniu filmu kilkaset osób opuściło przemysł aborcyjny, a miliony widzów zostało przekonanych do stawania za życiem).

Jeśli czujesz, że to ważne – proszę, bardzo proszę o modlitwę. Bo delikatnie mówiąc… wielu osobom ten temat nie będzie na rękę. Wiadomo…

I… oczywiście zachęcam do pomocy w zaniesieniu tej informacji do kolejnych osób tak, by w dniu premiery nie było nikogo, kto o tym by nie wiedział.

Pozdrawiam, z Bogiem!

PS: Bardzo, bardzo dziękuję i doceniam działania Pawła Wolińskiego i całej organizacji CitizenGo, bo z olbrzymim entuzjazmem dołączyli się do dzieła promocji filmu. Dobrze, że jesteście!

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!