fbpx

Do dziś obowiązywało embargo informacyjnie. Nadszedł czas, by pokazać polakom “Nieplanowane”!

0

Wpis w skrócie:

Dziś o 19:00 podczas “Polski pod Krzyżem” ogłaszamy, że film “Nieplanowane” (Unplanned) będzie w Polsce.
Powstała oficjalna strona filmu http://RafaelFilm.pl/nieplanowane
CitizenGo – kolejna organizacja dołącza się do akcji promocyjnej filmu. 

Dokładnie w tej chwili, podczas “Polski pod Krzyżem” nasi współpracownicy i przyjaciele (M. Bodasiński i L. Dokowicz) oficjalnie ogłaszają, że film – “Nieplanowane” (Unplanned) od 1.listopada będzie w polskich kinach!

I nie wyobrażacie sobie jak bije mi serce, gdy to widzę… 🙂

Mam poczucie, że stoimy u progu potężnego dzieła.

Film najpierw pojawił się w USA i spowodował falę “nowego spojrzenia” na tematy aborcji. Film próbowano blokować. Burza spowodowana próbami ograniczenia dostępu do informacji o filmie a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei debatę o współczesnej cenzurze w mediach społecznościowych i wolności słowa, która otarła się o amerykański Kongres.

Mimo to, odniósł sukces kinowy i ideowy. Przynosi owoce. Przepiękne.

Także w naszym kraju pojawiło się ogromne oczekiwanie na film (np. przygotowaną przez CitizenGo petycję do amerykańskich producentów filmu z prośba o udostępnienie go polskim widzom podpisało 224 tys. ludzi!)

I dziś – z największa radością ale i drżeniem serca – oficjalnie informujemy, że… oto jest!

Mocno wierzę, że film jest szansą jakiej do tej pory w Polsce nie było. Szansą, by poruszyć tych Polaków, którzy albo są zwolennikami aborcji, albo nie mają stanowczej opinii.

Na początku zapraszam – zobaczcie trailer filmu na oficjalnej stronie www.RafaelFilm.pl/Nieplanowane

“Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane”

abp. J. Naumann

“Nieplanowane” opowiada o najbardziej polaryzującym temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej. Siła filmu jest ogromna, bo pokazuje dramatyczną transformację kobiety, która najpierw tworzyła od wewnątrz Planned Parenthood, a potem stała się jedną z najskuteczniejszych osób broniących życia. Jej historia jest tak mocna, że nie pozostawia wątpliwości (do tej pory po zobaczeniu filmu kilkaset osób opuściło przemysł aborcyjny, a miliony widzów zostało przekonanych do stawania za życiem).

Jeśli czujesz, że to ważne – proszę, bardzo proszę o modlitwę. Bo delikatnie mówiąc… wielu osobom ten temat nie będzie na rękę. Wiadomo…

I… oczywiście zachęcam do pomocy w zaniesieniu tej informacji do kolejnych osób tak, by w dniu premiery nie było nikogo, kto o tym by nie wiedział.

Pozdrawiam, z Bogiem!

PS: Bardzo, bardzo dziękuję i doceniam działania Pawła Wolińskiego i całej organizacji CitizenGo, bo z olbrzymim entuzjazmem dołączyli się do dzieła promocji filmu. Dobrze, że jesteście!

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!

Chcę się zapisać. Zero spamu, 100% zgodności z RODO.

 

Chcę się zapisać. Zero spamu, 100% zgodności z RODO.