fbpx

#DziejąSięDobreRzeczy, czyli PODSUMOWANIE 2019❗

29

Miniony rok był najtrudniejszy i jednocześnie chyba najowocniejszy spośród wszystkich tej pory. Łatwo nie było, ale spojrzenie wstecz cieszy serce❤!

Dziękuję WSZYSTKIM, którzy włączyli się w naszą misję. Efekty pokazują jak REALNY WPŁYW na innych ma WSPÓŁDZIAŁANIE w imię wspólnych wartości.

Oto telegraficzny skrót tego, co się wydarzyło:

? Polska dystrybucja filmu “Nieplanowane, czyli lawina zachwytu od widzów oraz ciosów od działaczy aborcyjnych; potężna akcja promocyjna; pokazy w większości kin w Polsce.

? Po seansie naszego filmu o różańcu “Teraz i w godzinę śmierci” rozpoczęła się ?narodowa krucjata modlitewna w Wenezueli? (czy może być coś piękniejszego⁉).

? Zakończenie produkcji i polska premiera “Największego Daru. Film przekroczył granicę, ocean… i wędruje po 35 innych krajach.

? Wydawanie Dobrych Nowin – bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej. Miesiąc w miesiąc co najmniej 200 000 egz. wędruje do czytelników w Polsce i za granicą.

? Wysyłka e-maili promujących projekty ewangelizacyjne w ilości… 35 000 maili dziennie. ? (ukłony dla całej naszej społeczności❗)

? Przekroczenie liczby ❗3500❗ uczestników Akademii Właściwy Tor – bestsellerowego programu szkoleniowego opartego o wartości chrześcijańskie.

? Liczne wystąpienia, np. spotkanie z polskimi biskupami na Jasnej Górze, dyrektorami większości szkół katolickich, przedsiębiorcami, ludźmi mediów i innymi, którzy chcą łączyć siły.

? Spotkania ze wspólnotami, głoszenie Słowa i świadectwo (w tym np. prowadzenie dnia skupienia dla mężczyzn w Gliwicach- dziękuję za Was❗)

? Rozpoczęcie prac przygotowawczych do 3 kolejnych kinowych filmów ewangelizacyjnych ???

? Stworzenie tzw. “Biblii spersonalizowanej, uznanej przez czytelników jako ? PREZENT NUMER 1.

? Organizacja cyklu spotkań z autorami książek. W #TenWKtórym gościli m.in. ks. M. Dziewiecki, Julita Bator, br. M. Zinkiewicz

? Prowadzenie szeregu profili społecznościowych łączących internautów wokół np. filmów (Filmy, które zmieniają życie) czy książek (Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański lub gloria24.pl).

? Wysyłka “SMSów na Wielki Tydzień”, czyli wykorzystanie siły ? aplikacji mobilnych do przybliżania ludzi do Słowa i głębi Świąt Wielkiej Nocy (dziękujemy Mobilna Parafia za współpracę❗)

? Obecność na ważnych wydarzeniach (np. targi książki w Krakowie, targi książki katolickiej w Warszawie, Strefa Chwały Festiwal 2020, 24/7 Serce Dawida)

? Premiera i dystrybucja w Polsce filmuTajemnica Ojca Pio

? Wsparcie promocyjne dla inicjatyw ewangelizacyjnych (np. Polska Pod Krzyżem, Strefa Chwały Festiwal 2020) oraz dla księgarni religijnych Gloria24.pl oraz Tolle.pl

? Tworzenie Delectio.pl – katalogu wysyłkowego dla duszpasterzy

? Premiera “Teraz i w godzinę śmierci” w Meksyku, “Marry’s Land. Ziemia Maryi” w Japonii, pokaz “Nieplanowane” w Parlamencie Europejskim.

? oraz przede wszystkim: wydawanie książek religijnych w Dom Wydawniczy Rafael, tworzenie biżuterii i dewocjonaliów w pracowni San Gabriele oraz produkcja i dystrybucja filmowa (w kinach, TV, VOD, DVD)

Moi Drodzy,
nie byłoby tego, gdyby nie BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO i WSPÓŁDZIAŁANIE tysięcy osób (począwszy od Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, poprzez ludzi mediów, darczyńców, aż po każdą pojedynczą, anonimową osobę, która z WIELKIM SERCEM modli się i wspiera którykolwiek z wymienionych projektów).

❗❗❗Dziękuję WAM❗❗❗?

Miniony rok to także czas odczytywania nowych dróg i trendów, zamknięcie wielu przedsięwzięć i nieustanne pytanie o kierunek kolejnych kroków.

A co dalej? Lista marzeń jest długa. Ale nie marzymy. Marzenia przekładamy na kalendarz i realizujemy. Ha! ?

Bądźmy w kontakcie. A tymczasem…
#Działamy!
#NiechDziejąSięDobreRzeczy

Pozdrawiam,
Andrzej Sobczyk, który opisał znakomitą pracę w Rafaelu, Dobrych Nowinach, Stowarzyszeniu Rafael, Akademii Właściwy Tor i innych

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Dyskusja29 komentarzy

 1. Dziękuję, dziękuję , dziękuję !

  Bogu niech będą dzięki za Ciebie Andrzeju i Wszystkich, którzy razem z Tobą czynią wielkie dzieła.
  Niesamowite jest, jak te dzieła rozkwitają i myślę, że podobnie rozwijają się i dojrzewają ich owoce.
  Życzę Tobie, Twojej Rodzinie i Wszystkim, współpracownikom nieustającej obecności Boga w sercu i obfitości łask Bożych w dalszym życiu i działaniu !

 2. Andrzeju – DZIĘKUJĘ za Twoje Dzieło i nieustanne działanie!

  TO WIELKA RZECZ, I NIECH PAN BÓG CI WYNAGRODZI I PROWADZI DALEJ SZCZĘŚLIWIE!

  Dobrze, że jesteś 🙂

  Szczęśliwego, błogosławionego 2020 r. Z serca pozdrawiam i polecam Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanej Współodkupicielce Pannie Maryi!

 3. Dziękuje z całego serca za piękne Wasze dziela i owoce Ducha Św. Niech Dobry Bóg dalej Wam błogosławi obficie.Dziękuje z całego serca za piękne Wasze dziela i owoce Ducha Św. Niech Dobry Bóg dalej Wam błogosławi obficie.

 4. Kochani!
  Niech Bóg Wam błogosławi w Nowym Roku i na wieki, niech wspiera Was łaska Ducha Świętego, niech prowadzi Was opieka Maryi?
  Niech się dzieją dobre rzeczy! Amen!
  Czekam na kolejne wspaniałe wieści

 5. Andrzeju, gratuluję z całego serca nieco zdziwiony, że trzymasz rękę na pulsie na tak wielu dobrych działaniach!

  Szczęść Boże
  Andrzej

 6. Bardzo się cieszę, że tyle dzieł podjęto w 2019r. i skutecznie zrealizowano. O wielu z nich z tego maila się dowiedziałam po raz pierwszy. Na progu Nowego Roku 2020 niech Bóg nadal Błogosławi na dalsze dzieła. Z serca życzę wszelkich łask, w Imię Boże w tym Nowym Roku.
  Z pozdrowieniami

 7. Pokój Panu!

  Gratulacje. Tak trzymać!

  “Jeśli Pan nie wybuduje domu na próżno trudzą się ci, którzy go wznoszą”

 8. gratuluję !

  Zakres działań wręcz niesamowity i zdumiewający ale i budujący. Pytanie tylko czy takie tempo jest wskazane i czy da sie utrzymać
  bo przeciwności zapewne nie brakuje a i wrogów takiej działalności także.

 9. Śledzę od lat i podziwiam Pana inicjatywy a ostatnio z mężem słuchamy konferencji na Właściwy Tor i jesteśmy jeszcze bardziej pod wrażeniem!

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!