fbpx

Były filmy, czas na książki: 10 za 100.

4

Po akcji “10 filmów za 100 zł” otrzymałem dużą liczbę pytań, czy “będzie to samo z książkami”? Wtedy obiecałem, że tak, więc… do rzeczy! ? ▶️▶️▶️ https://bit.ly/Filmy10

Od dziś, do piątku 29.05, do 23:59, na stronie Rafael.pl kupisz 10 dowolnych książek za 100 zł ??

Aktualizowana lista książek znajduje się tutaj:
https://bit.ly/Filmy10

Myślę, że wagę tej informacji zrozumieją szczególnie miłośnicy książek lub ci, którzy lubią dawać książki w prezencie! ???

Poszukiwacz entuzjazmu zarażający innych ludzi hasłem „Niech dzieją się dobre rzeczy!”.

Dyskusja4 komentarze

 1. 10 filmów DVD za 100zł. Pomyślałem kupię 10x,,Nieplanowane”, rozdam znajomym, niech się dzieją dobre rzeczy! Może uratuję jakieś istnienie. Nic z tego, żeby kupić jeden, muszę kupić dziewięć starszych filmów? To tak mają się dziać dobre rzeczy? Czy może dobry interes? 🙁
  Nie jestem już zainteresowany wiadomościami od waszej firmy, proszę mnie wykreślić.
  Pozdrawiam Dariusz Foedke

  • Drogi Dariuszu!
   Bardzo dziękuję za komentarz.

   Odpowiem krótko, bo… temat jest dość prosty.
   Jeśli chodzi o promocję to w jej opisie bardzo wyraźnie było napisane, że oferta dotyczy dziesięciu różnych filmów. I ktoś, kto się tym zainteresował – nie miał szansy przegapić tej informacji.

   Sklepy robią promocje… i ustalają zasady. Oto najzwyczajniej w świecie jedna z nich.

   Ale zapytasz dlaczego akurat tak?
   Czy dlatego, by ograniczyć film Nieplanowane? Nigdy w życiu.
   Czy dlatego, że brakuje filmu? Nie.
   To dlaczego?
   Bo to wynika z formalnych kwestii, którymi wydawnictwo jest powiązane z setkami partnerów w całej Polsce. A Ci partnerzy pracują na to, by takie filmy jak Nieplanowane (i wiele, wiele innych) – miały możliwość dotrzeć do ludzi.

   Więc o relacje z partnerami trzeba dbać, a słowa dotrzymywać. Dla dobra nie tylko swojego, ale ich, oraz przede wszystkim widzów. Bo… co by było, gdyby nagle filmy religijne były niedostępne? Nikt z nas tego nie chce.

   Drogi Dariuszu,
   na koniec pojawia mi się pytanie… czy jak idę po lody, to czy czepiam się, że gałka kosztuje 3 złote, a 3 gałki 8? Nie. Czy składam pozwy o promocje do Mediamarktu, Biedronki czy innego sklepu? No… nie. Bo jak robią promocję – to ustalają zasady.

   Chciałbym Ciebie poprosić o wyrozumiałość. Bo wierz mi – wiele osób miało szansę nabyć filmy w rewelacyjnie niskiej cenie. I była to ich pierwsza szansa… I skorzystali.

   I na koniec mam jeszcze jedną prośbę: o powrót do entuzjazmu. Bo on nam – chrześcijanom – jest bardzo potrzebny. I nie ukrywam, że dla ludzi działających w temacie filmu religijnego też jest ważny. Bo… czasami człowiek działa przez długie lata, by opracować jakiś film, a tutaj… burza o… sam widzisz.

   Darku,
   Napisałem to wszystko, bo chcę byśmy się zrozumieli co do promocji, filmów i tego wszystkiego co wydarzyło się przy okazji. I mam nadzieję, że udało mi się napisać czytelnie.

   Pozdrawiam Cię i… jeśli chcesz – mogę zorganizować kilka egz. filmu (swoich!) – chętnie się nimi podzielę. Proszę tylko o kontakt.
   Andrzej

   • Darku!
    W tej chwili dostrzegłem, że tę sprawę załatwiliśmy mailowo. Przypadkowo wyszukałem pocztę od Ciebie i… tam był list.
    Nie pamiętałem o nim – wybacz (mam na skrzynce nowy email co około 3 minuty, więc… czasem można zapomnieć 🙂 )

    Sprawę więc uznaję za zamkniętą. Jeśli uważasz, że nie – proszę o sygnał. Czy tutaj, czy na mailu – jestem.
    Pozdrawiam!

   • Witam!
    Pragnę przypomnieć że wyjaśniliśmy dawno temu ten temat.
    Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za szybką realizację zamówienia książek.
    Darek

Zostaw ślad po sobie. Skomentuj!